ALDIS
Funkcje: Jarl, Prezes Stowarzyszenia, Żerca, Rzemieślnik

Założycielka i główna opiekunka "Naszego Średniowiecza" oraz Isfjord Hirdu. Człowiek wielu umiejętności i funkcji. Zajmuje się historycznym szyciem, tkaniem, farbowaniem i naalbindingiem. Dodatkowo gotuje, śpiewa i jest głównym Żercą. Robi tutoriale, eksperymentuje oraz prowadzi lekcje żywej historii dla dzieci i młodzieży.
FRIGG
Funkcje: Członek Zarządu Stowarzyszenia, Rzemieślnik

Wiadomo, że gdzie Aldis tam i Frigg 
(i odwrotnie)! Jest ona niezastąpioną skarbnicą wiedzy, którą ciągle poszerza. Zajmuje się historycznym szyciem, tkaniem, farbowaniem. Gotuje i śpiewa. Jej motto jest proste: "Wełna jest spoko". 
UD
Funkcje: Członek Zarządu Stowarzyszenia, Rzemieślnik, Człowiek od papierkowej roboty

Kiedy jest coś do zrobienia pojawia się Ud i wiadomo, że będzie to zrobione. Człowiek od zadań specjalnych. Nie ma dale niej rzeczy niemożliwych. Do perfekcji opanowała sztukę naalbindingu. Dodatkowo szyje, śpiewa, gotuje i chętnie bierze udział we wszelkich eksperymentach. Człowiek od "papierkowej roboty"
KOLBEN 
Funkcje: Skarbnik, Wojownik

Jeśli potrzebujesz pomocy jest praktycznie pewne, że udzieli Ci jej Kolben. Człowiek pomocna dłoń. Mistrz historycznego tetrisa (potrafi upchnąć obóz w jeden samochód). Walczy, śpiewa, pomaga w kuchni oraz obozie. 

KNUT
Funkcje: Hersir, Rzemieślnik


Człowiek wielu talentów. Walczy, śpiewa, strzela z łuku, próbuje swoich sił w kuźni i stale poszerza swoją wiedzę. Zawsze chętny do pomocy, eksperymetów i wypraw oraz długich dysput na temat historii, znalezisk i rekonstrukcji. 
SKADI 
Funkcje: Rzemieślnik

Co tam miecze i topory kiedy na polu bitwy pojawia się Skadi ze swoim ciętym językiem. Nie ma bardziej wygadanej i pewnej siebie osoby od niej. Gotuje, śpiewa, szyje, naalbindinguje. Stale poszerza swoją wiedzę, którą bardzo chętnie się dzieli. 
ORM
Funkcje: Wojownik, Łucznik

Chodząca oaza spokoju. Nie ma rzeczy, które wyprowadziłaby go z równowagi. Wpiera Drużynę mądrością wieków. Walczy, strzela z łuku, chętnie podejmuje się wszelakich eksperymentów historycznych. 
Niezastąpiony kompan wieczornych rozmów przy ognisku. 
SVEN
Funkcje: Drużynnik

Sven jest najbardziej stałym elementem Drużyny i obozu. Jeśli zawędrujesz pod naszą wiatę to Sven na pewno będzie na posterunku. Drużynowy żartowniś i człowiek od pilnowania namiotów i całego dobytku.