ALDIS
Funkcje: Jarl, Prezes Stowarzyszenia, Żerca, Rzemieślnik

Założycielka i główna opiekunka "Naszego Średniowiecza" oraz Isfjord Hirdu. Człowiek wielu umiejętności i funkcji. Zajmuje się historycznym szyciem, tkaniem, farbowaniem i naalbindingiem. Dodatkowo gotuje, śpiewa i jest głównym Żercą. Robi tutoriale, eksperymentuje oraz prowadzi lekcje żywej historii dla dzieci i młodzieży.
FRIGG
Funkcje: Członek Zarządu Stowarzyszenia, Rzemieślnik

Wiadomo, że gdzie Aldis tam i Frigg 
(i odwrotnie)! Jest ona niezastąpioną skarbnicą wiedzy, którą ciągle poszerza. Zajmuje się historycznym szyciem, tkaniem, farbowaniem. Gotuje i śpiewa. Jej motto jest proste: "Wełna jest spoko". 
UD
Funkcje: Członek Zarządu Stowarzyszenia, Rzemieślnik, Człowiek od papierkowej roboty

Kiedy jest coś do zrobienia pojawia się Ud i wiadomo, że będzie to zrobione. Człowiek od zadań specjalnych. Nie ma dale niej rzeczy niemożliwych. Do perfekcji opanowała sztukę naalbindingu. Dodatkowo szyje, śpiewa, gotuje i chętnie bierze udział we wszelkich eksperymentach. Człowiek od "papierkowej roboty"
KOLBEN 
Funkcje: Skarbnik, Wojownik

Jeśli potrzebujesz pomocy jest praktycznie pewne, że udzieli Ci jej Kolben. Człowiek pomocna dłoń. Mistrz historycznego tetrisa (potrafi upchnąć obóz w jeden samochód). Walczy, śpiewa, pomaga w kuchni oraz obozie. 

KNUT
Funkcje: Hersir, Rzemieślnik


Człowiek wielu talentów. Walczy, śpiewa, strzela z łuku, próbuje swoich sił w kuźni i stale poszerza swoją wiedzę. Zawsze chętny do pomocy, eksperymetów i wypraw oraz długich dysput na temat historii, znalezisk i rekonstrukcji. 
SKADI 
Funkcje: Rzemieślnik

Co tam miecze i topory kiedy na polu bitwy pojawia się Skadi ze swoim ciętym językiem. Nie ma bardziej wygadanej i pewnej siebie osoby od niej. Gotuje, śpiewa, szyje, naalbindinguje. Stale poszerza swoją wiedzę, którą bardzo chętnie się dzieli. 
ORM
Funkcje: Wojownik, Łucznik

Chodząca oaza spokoju. Nie ma rzeczy, które wyprowadziłaby go z równowagi. Wpiera Drużynę mądrością wieków. Walczy, strzela z łuku, chętnie podejmuje się wszelakich eksperymentów historycznych. 
Niezastąpiony kompan wieczornych rozmów przy ognisku. 

SVEN
Funkcje:
Drużynnik, Naczelny Pilnowacz Obozu

Jeżeli jest jakaś stała rzecz na świecie to jest to obecność Svena pod wiatą. Jeśli do nas zawędrujecie to jest prawie pewne, że Sven będzie na posterunku. Drużynowa dusza towarzystwa i naczelny żartowniś Isfjord Hirdu. Jego suchary zapisały się już na zawsze na kartach historii drużyny.

BJORN
Funkcje: Drużynnik

Czasami w naszym życiu pojawiają się takie osoby, które od pierwszych trzech zdań są "nasze". Bjorn jest zdecydowanie taką osobą. Kiedy tylko się pojawił cała Drużyna wiedziała, że nigdy już nie wypuścimy go z naszych szponów. 
Niezastąpiony komentator bitew i wieczornych dysput. Śpiewa, ogarnia po mistrzowsku obóz i zawsze znajdzie czas, by wesprzeć przyjaciela. 


SOLVAR
Funkcje: Drużynnik

Człowiek, który jest z nami „od zawsze” ale dopiero po groźbach ze strony drużyny zdecydował się oficjalnie dołączyć do rodziny Isfjord Hirdu. Człowiek orkiestra: śpiewa, gotuje, prowadzi warsztaty i gry, wozi drużynowy szpej oraz ogarnia obóz. Nie ma dla niego rzeczy nie do zrobienia.

Plotki mówią, że planuje zostać Drużynowym Indianinem.